Dlaczego warto wybrać świece sojowe?
Dlaczego warto wybrać świece sojowe?

Wykonane są z naturalnych składników, a dokładnie z ziaren soi. Pachną pięknie, intensywnie oraz długotrwale za sprawą przemyślanych kompozycji z olejków eterycznych. Co najważniejsze – w przeciwieństwie do powszechnie występujących na rynku świec parafinowych – nie wydzielają podczas spalania szkodliwych substancji. A to nie koniec ich zalet. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego świece sojowe zdobywają serca konsumentów, oraz mają szansę zdobyć także Twoje, zapraszamy do lektury.

Świece sojowe inspirowane naturą

Świadomość społeczeństwa, dotycząca tego, co dobre dla środowiska i zdrowia, stale wzrasta. Mimo że sprzedaż szkodliwych świec parafinowych nadal ma się całkiem dobrze, wiele osób szuka naturalnych zamienników. Candelaworld.pl wychodzi naprzeciw potrzebom dzisiejszego świata i proponuje biodegradowalne oraz przyjazne przyrodzie świece. Do ich produkcji używamy niemodyfikowanego wosku sojowego, który nie tylko nie emituje formaldehydu, benzolu i toluenu – substancji mających negatywny wpływ na układ immunologiczny, oddechowy, krwionośny, rozrodczy i nerwowy – ale również okazuje się niezwykle wydajny. Wosk sojowy topi się w niższych temperaturach niż parafina, co powoduje, że świeca spala się wolniej. Dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się przyjemnym aromatem i chronić jednocześnie swoje zdrowie.

Dlaczego warto postawić na świece sojowe?

Przede wszystkim nie są szkodliwe zarówno dla środowiska, jak i dla zdrowia Twojego oraz najbliższych. To najważniejsza zaleta, przemawiająca za tym, dlaczego miłośnicy aromatycznych świec, powinni wybierać produkty, wykonane z naturalnego wosku. Ponadto Candelaworld.pl oferuje świece sojowe z drewnianym knotem – kolejny ukłon w kierunku natury. Postanowiliśmy podejść do naszych produktów całościowo – znaleźć przemyślane i ekologiczne rozwiązanie również dla opakowań. Jednorazowy użytek nas nie interesuje, ponieważ nie chcemy przyczyniać się do rosnącej na naszej planecie góry odpadków. Dlatego wpadliśmy na pomysł stworzenia minimalistycznych, trwałych i estetycznie wyglądających szklanych słoiczków, w których zamknęliśmy świece. Po wypaleniu wosku opakowaniom możesz dać drugie życie, do czego szczerze zachęcamy.

Kompozycje zapachowe zamknięte w słoiczku

Uczyniliśmy nasze produkty możliwie przyjazne środowisku, jednocześnie dbając o ich wysoką jakość. Nasze świece dostępne są w różnorodnych zapachach, które ożywiają, relaksują i wprawiają w dobry nastrój. Używamy esencjonalnych olejków eterycznych i zapachowych, emitujących wyrazistą woń także podczas spalania knota. Nie jest to oczywisty efekt – wiele niskogatunkowych, syntetycznych produktów pachnie jedynie na zimno, podczas spalania zapach nie unosi się lub jest słabo wyczuwalny. Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone przez nas formuły pozwalają zagwarantować długotrwałą woń naszych świec. Nieważne, czy relaksujesz się na zewnątrz, czy w pomieszczeniu, świece od Candelaworld.pl zachwycą Cię przyjemnym dla ucha skwierczeniem drewnianego knota oraz błogim zapachem kompozycji, którą lubisz.

Świece sojowe dla chwili oddechu

W przeciwieństwie do świec parafinowych, które produkowane są masowo, świece sojowe tworzą prawdziwi miłośnicy i znawcy rzemiosła. Za pasją nierzadko stoi wysoka jakość, przywiązanie do szczegółów i troska o to, by produkt był po prostu wyjątkowy, a także stale ulepszany. W Candelaworld.pl kierujemy się tymi zasadami, stale szukając praktyczniejszych rozwiązań i ciekawszych kompozycji zapachowych. Wkładamy serce w to, co robimy. Staramy się uchwycić poprzez zapach przyjemne skojarzenia, momenty, a także pozwolić Ci celebrować codzienne chwile. Świece sojowe są dla nas miłym dla oka elementem designu, a także terapią dla zmysłów. A czym są dla Ciebie? Przekonaj się koniecznie.

Dlaczego warto kupić świece sojowe z Candelaworld.pl?

Nasze produkty od początku do końca są zaprojektowane tak, by troszczyć się o zdrowie i środowisko – szklane opakowania wielorazowego użytku, naturalny wosk i knot oraz wysokiej jakości olejki eteryczne i zapachowe. Podaruj sobie jakość i kompozycje zapachowe z najwyższej półki. Jeśli relaks, to tylko z prawdziwego zdarzenia. Gwarantujemy Ci różnorodny asortyment, z którego z pewnością uda Ci się wybrać zapach idealny dla siebie lub bliskiej osoby. Nasze świece to minimum 40 godzin relaksu. Koniecznie znajdź na niego czas w pojedynkę lub zaproś znajomych. Zachęcamy Cię do przyjrzenia się naszym kolekcjom: Concretnej, Uniwersalnej i Karkonoskiej. Jesteśmy ciekawi, która linia zachwyci Cię najbardziej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl