Kolekcja karkonoska

Zanurz się w zapachowym świecie Karkonoskiej kolekcji świec sojowych naturalnych. Wyjątkowe kompozycje zapachowe inspirowane pięknem Karkonoszy, wykonane z ekologicznych składników, sprawią, że Twoje wnętrze stanie się oazą aromatycznego relaksu. Ciesz się każdym paleniem, wiedząc, że dajesz swojemu domowi czyste, naturalne światło. Odkryj przyjemność zapachową Karkonoskiej kolekcji świec sojowych naturalnych i stwórz unikalną atmosferę, odpoczywając wśród natury.

Kolekcja Regionalna  powstała z umiłowania do tego co nasze... co polskie, postanowiłyśmy docenić to co mamy wokół - stąd pomysł na kolekcję regionalną. Na dzień dobry przedstawiamy linię karkonoską, ponieważ Karkonosze to nasz dom, stąd też wywodzi się marka. Dlatego ta kolekcja jest dla nas absolutnie wyjątkowa. W linii zapachowej zamknęłyśmy całą magię gór, lasów, potoków, leśnych jagód, kamieni porośniętych mchem…. Zdecydowanie docenią ją miłośnicy górskich szlaków. Każda świeca z kolekcji przywołuje wspomnienia z eskapad górskich, a zapach przenosi w miejsca, które znamy i nieustannie zachwycamy się ich pięknem.

Powyżej znajdziesz wszystkie nasze świece sojowe w słoikach. Candela to naturalne świece sojowe, zainspirowane naturą i stworzone w zgodzie z jej prawami. Staramy się, aby były wyjątkowe w swej prostocie.  W zależności od Twojego nastroju, możesz przeobrażać wnętrza swojego domu i otulić się naszymi wyjątkowymi zapachami. Dzięki świeczkom Candela możesz wypoczywać, wybierając się w niezwykłą podróż do świata aromatów natury. W naszej ofercie każdy znajdzie kompozycję idealną dla siebie lub bliskich osób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl